Eğlendirmek ve Sunmak İçin Yuvarlak Peynir Tabağı ve Bıçak Seti

Peynir Kesme Tahtası Seti - Şarküteri Tahtası Seti ve Peynir Servis Tabağı. Eğlence ve Servis için 13 inç Et / Peynir Tahtası ve Bıçak Seti - 4 Bıçak ve 4 Kaseli Sunucu Tabağı - Patent Beklemede
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

BoyutD33CM
MalzemeBambu
RenkDoğal
MarkaOEM
FırsatDüğün, Yeni eve taşınma partisi

Bu öğe hakkında

  • Orijinal Tasarım: Bambu peynir tahtası setimiz Çin'de tasarlanmış ve kalite kontrol edilmiştir. Bu COMPLETE set, her tür peynir ve şarküteri malzemesini tutmak ve dilimlemek için 3 kase ve 4 bıçak içerir. Lüks partileriniz' onsuz aynı olmayacak.

  • Zarif Sunum: Lüks partiler ve lüks akşam yemekleri için özenle hazırlanmış. Hazırladığınız ağız sulandıran yemeklerin yanı sıra misafirleriniz güzel sofra düzeninize hayran kalsın.

  • Çoğundan Daha Geniş: 33 cm'lik geniş çapı sayesinde bu peynir kesme tepsisi, peynir ve et için kraker, servis gereçleri ve çatal bıçak takımı için ihtiyaç duyacağınız tüm alana sahiptir.

  • Cheese& organize edin; Etler: Arduvaz şarküteri tahtası setimizdeki 3 seramik kase, düzenli bir şekilde tutarken çeşitli garnitürleri, meyveleri, krakerleri, kuruyemişleri ve etleri ayırmanıza yardımcı olur.

  • Kusursuz Kesim: Ağır hizmet tipi paslanmaz çelikten yapılmış peynir bıçaklarımız, orijinal şekillerini korurken sert, yumuşak ve yarı sert peynirleri sorunsuz bir şekilde dilimleyebilir. Kolay saklama ve temizleme.


Hot Tags: Eğlendirmek ve Sunmak İçin Yuvarlak Peynir Tahtası ve Bıçak Seti, Çin, özelleştirilmiş, toptan, ucuz, düşük fiyat, stokta, Çin'de üretilmiştir

Sorgulama

You Might Also Like